Remolent - Kuru ve Normal Saçlar için Dökülme Karşıtı Siyah Şampuan

Açıklama:
Remolent şampuan kuru-normal saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Formülasyonu, saçlı deri ve saç üzerine etkileri nedeniyle beğenilen, etkili bir üründür. Formülasyonunda bulunan Polifenoller, Flavonoidler esansiyel yağ asitleri, Sodium Humat (humik asit), saç ve saç derisine faydaları kanıtlanmış bitki yağları sayesinde düzenli ve doğru kullanımda saç dökülmesini sağlıklı boyutlara indirgemeye yardımcı olur.
Stok Durumu: Yok
Kargo: Ücretsiz Kargo
Fiyat: 49.00 TL
Adet Seçiniz:
Ücretsiz Kargo Tüm siparişlerde hızlı ve ücretsiz kargo imkanı.
Kapıda Ödeme Kapıda ödeme ve kredi kartı ile %100 güvenli alışveriş.
Hızlı Gönderi Stoktan, hızlı ve ücretsiz gönderim imkanı.
Orijinal Ürün Resmi web mağazası güvencesi ile tamamen orijinal ürün.

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.

Hemen yorum yapın!

Yorumla

Detaylı Bilgi

Remolent şampuan kuru-normal saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Formülasyonu , saçlı deri ve saç üzerine etkileri nedeniyle beğenilen, etkili bir üründür.

Formülasyonunda bulunan Polifenoller, Flavonoidler esansiyel yağ asitleri, Sodium Humat( humik asit ), saç ve saç derisine faydaları kanıtlanmış  bitki yağları sayesinde düzenli ve doğru kullanımda saç dökülmesini sağlıklı boyutlara indirgemeye yardımcı olur.

Saç dökülmesine karşı başarısının yanında formülündeki yüksek düzeydeki Humik Asit ve bitkisel yağlar sayesinde saça ve saçlı deri üzerindeki muhtemel faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz; 

  • Saç derisi üzerine hassas peeling etkisi ile ölü hücrelerin sağlıklı biçimde uzaklaşmasını hızlandırır.
  • Saç derisinde biriken perokside olmuş sebum artıklarının , proteinlerin , çevresel kirleticilerin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.
  • Oksidatif stresin saç ve saç derisi üzerindeki etkilerini nötralize ederek saç sağlığına katkıda bulunur.

REMOLENT Şampuan su ve renklendirici katkısız yoğun ve güçlü formülüyle saçlarınız için doğru bir bakım ürünüdür.

Saç dökülmesine karşı düzenli olarak kullanıldığında son derece etkilidir.

İnce telli zayıf saçların güçlenmesine yardımcıdır.

 

ŞAMPUAN RENGİ NEDEN SİYAHDIR?

REMOLENT Şampuan siyah rengini içeridği sodium humat’ın kuinin yapısından almaktadır ve tamamen doğal bir renge sahiptir hiç bir renklendirici katkı maddesi içermez.

REMOLENT Şampuan boyalı saçlarda da güvenle kullanılabilir ve saç sağlığını destekler.

 

REMOLENT ŞAMPUAN KULLANIMI

Yeter miktarda şampuanı saçlarınıza 2-3 dakika boyunca saç derinize dairesel masaj hareketleri ile köpürterek uygulayınız sonrasında bol ılık su ile durulayınız. Ihtiyaç hissederseniz ikinci bir uygulamayı aynı şekilde yapabilirsiniz.

Sürekli kullandığınız yada vazgeçemediğiniz farklı ürünler ile birlikte kullanmaya devam etmek isterseniz bu sorun teşkil etmez fakat böyle bir durumda son ürün olarak REMOLENT Şampuanı kullanmanız dökülme  karşıtı etkisini görmeniz açısından daha doğru olacaktır.

 

REMOLENT ŞAMPUAN ile birlikte REMOLENT FORTE ( saç dökülmesine karşı yoğun bakım serumu ) kullanımını önermekteyiz.

REMOLENT SİYAH ŞAMPUAN ETKEN MADDELERİ

HAVUÇ TOHUMU YAĞI

DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) SEED OIL

Yüksek miktarda Beta Karoten, E, C, A, B vitaminleri, potasyum ve %75 oranında oleic asit içeren yapısıyla psoriasis, egzema, kașıntı ve kuruluk gibi problemlere karșı etkili olduğu düșünülmektedir

BİBERİYE YAĞI

ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) OIL

Bileșiminde rosmarinik asit, diterpenler, flavonoidler,triterpenler, uçucu yağ bileșiminde ise sineol, alfa pinen, kafur, borneol ve bornil asetat bulunduran bir yağdır. Diterpenler nedeniyle antimikrobiyal ve antiviral etkiye sahiptir. Sebum dengeleyicidir, mikrodolașımı destekler, saç uzamasını teșvik eder, kașıntı ve kepek olușumunu engellemeye yardımcıdır.

SARIMSAK YAĞI

ALLIUM SATIVUM(GARLIC) OIL

İçerisinde 33 çeșit kükürt bileșiği, 17 çeșit aminoasit, germanyum, Çinko, A, B1, C vitaminleri ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Antiviral, antifungal, antibakteriyel, antiprotozoal etkileri üzerinde durulan önemli bir bitkisel yağdır.

ZEYTİN YAĞI

OLEA EUROPAEA ( OLIVE ) OIL

A, E, K vitaminleri, omega-9 yağ asitleri açısından çok zengindir. Polifenol, oleocanthol squalene, triterpen gibi bileșenler saç gelișimi ve cildin dokusunun sağlık kazanmasında oldukça etkilidir.

BUĞDAY TOHUMU YAĞI

TRITICUMVULGARE(WHEAT) GERM OIL

Tüm bitki yağlarından daha fazla E vitamini içerir. Lektin bakımında çok zengin olan yapısı ile saç derisi ve kökleri için çok iyi bir besleyicidir. En önemli faydası cildi serbest radikallerin etkisine karșı koruması ve kılcal kan dolașımını arttırarak cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olmasıdır.

JOJOBA ÇEKİRDEĞİ YAĞI

SIMMONDSIA CHINENSIS( JOJOBA ) SEED OIL

Enflamasyona karșı etkili olan miristik asit içeren jojoba , kimyasal yapısıyla diğer yağlardan çok farklıdır ve antioksidan etkisi çok yüksektir. Saç üzerinde kașıntı giderici, kırılma önleyici,dökülme, kepeklenmeyi azaltıcı, bit olușumuna karșı, sebum dengeleyici ve nemlendirici etkilerinden bahsedilebilir.

DEFNE YAĞI

BUY LAUREL OIL

Yüzyıllardır saç dökülmesi ve kepeğe karșı etkisi bilinen, antiseptik özelliği oldukça yüksek olan defne yağı; ölü saç derisinin atılımını hızlandırırarak saç derisini mükemmel temizler, mantar ve diğer enflamasyonlu saçlı deri rahatsızlıklarında, saç diplerindeki yara ve tahrișlerde fayda sağlar.

KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI

PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL

Yüksek oranda karoten, beta karoten, E,C,A vitaminleri, Omega 6 ve Omega 9 yağ asitleri ve Retinyl palmitate içerir. Mantar enfeksiyonları, deride meydana gelen kızarıklıklar, kabarcıklar,uçuk, egzema, sivilcelerde , saçlı deri ve saç dökülmesi problemlerinde faydaları bulunmaktadır.

ÇÖREK OTU YAĞI

NIGELLA SATIVA OIL

Yüksek miktarda E vitamini, Oleik asit , Omega-3, omega 6 , Çinko Selenyum içeren çörek otunun, Mantar egzema, sivilce, uyuz gibi cilt problemlerinin yanında saç dökülmesi, alopesi areata( saç kıran) , saç köklerinin beslenmesi ve saçların erken beyazlamasının önlenmesi konularında faydalı etkileri bulunmaktadır

SUSAM YAĞI

SESAMUM INDICUM OIL

içerisindeki E, A, B vitaminleri, dermir , kalsiyum, potasyum, fosfor gibi mineraller, Oleik ve Linoleik asit gibi esansiyel yağ asitleri sayesinde cilt deformasyonunu önlemeye ve kalıcı nem olușturmaya yardımcı olur. Susam yağının maya ve mantar enfeksiyonlu saç derisi problemlerinin çözümünde etkili olduğu bilinmektedir.

KETEN TOHUMU YAĞI

LINUM USITATISSIMUM ( LINSEED) SEED OIL

Çok yüksek oranda E vitamini, Omega-3, Omega 6 yağ asitleri ve Çinko içeren bir yağdır. Bünyesinde bulunan özellikle Alfa Linoleik asit ciltte onarıcı ve iyileștirici etki sağlamaktadır. Seboreik dermatitte gözlemlenen deri kızarıklıkları, pullanma ve kabuklanma gibi semptomların giderilmesine yardım ettiği düșünülmektedir.

TATLI BADEM YAĞI

SWEED ALMOND OIL

Saçların E vitamin ihtiyacını karșılar, Oleik ve linoleik asit içeriği ile cilt onarımına faydalı olduğu düșünülmektedir. Saçların güçlenmesi, kırık olușumunu engellenmesi ve saç köklerinin beslenmesi gibi faydaları bulunmaktadır.

NANE YAĞI

MENTHA PIPERITA (PEPERMINT) OIL

İçerisinde A , B1, B2, B3 vitamini gibi çeșitli vitaminlerin yanısıra cadinen, pinen, cineol, menthol ve menthon bulundurur. Nane yağı dezenfektan ve antiseptik etkiye sahiptir. Saç üzerinde sebum dengeleyici, kepek giderici, pH dengeleyici, uzamayı aktive eden, mikro dolașımı destekleyen , kașıntı giderici etkilerinden bahsedilebilir.

YLANG YLANG YAĞI

YLANG YLANG OIL

Așırı sebum salgısını dengeleyici, saç derisini aktive edici ve saçın daha hızlı uzamasını sağlayıcı aynı zamanda antiseboreik ve antiseptik özellikleri ile saç üzerinde faydaları bulunmaktadır.

C VİTAMİNİ

ASCORBIC ACID

Serbest radikallerin olușturduğu tahribatla, UV ıșınları ve çevre kirliliğinin neden olduğu zararlarla mücadele eder. Kolajen olușumunu ve hücresel yenilenmeyi destekler. Saç derisinin temizlenmesini ve nemlendirilmesinde çok etkilidir.

HUMİK ASİD

SODIUM HUMAT

Doğada flora ürünlerinin ve organic maddelerin humus içerisinde çürümesi ile jeokimyagerler tarafından diagenesis, toprak bilimciler tarafından metamorfizma adı verilen ve onbinlerce yıl devam eden dönüşüm süreçleri sonucunda gelişen tamamen doğal bileşiklerden oluşan organik maddelerdir.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Önerilen Ürünler

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi

REMOLENT Krem 6. aydan itibaren bebek cildinde bile rahatlıkla kullanılabilecek mükemmel hassasiyette ve güvenilirlikte nemlendiri...
Ürünü İncele

Pişik Önleyici Bebek Bakım Kremi

REMOLENT Pişik Önleyici Bebek Bakım Kremi'nin içeriği, bebeğinizin pişiğe karşı korunmasına destek olmak için özel olarak oluş...
Ürünü İncele

Güneş Koruyucu Krem SPF 50+ / Yüz

Amerikan Dermatoloji Akademisi, güneşe maruz kalan tüm cilt bölgelerini korumak için yeterli miktarda güneş koruyucu uygulanması...
Ürünü İncele

Yağlı Saçlar İçin Dökülme Karşıtı Siyah Şampuan

Remolent şampuan yağlı saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Formülasyonu, saçlı deri ve saç üzerine etkileri nedeniyle b...
Ürünü İncele