Remolent - Göğüs Ucu Bakım Kremi

Açıklama:
Emzirme nedeniyle ortaya çıkabilecek göğüs ucu yaralarını ve çatlamaları engellemeye yardımcı olur doğumdan 1 ay önce kullanılmaya başlanması önerilir doğuma kadar günde bir kez emzirme döneminde ise her emzirmeden sonra uygulanması göğüs ucu yaralarının oluşumunu engellemeye yardım eder.
Stok Durumu: Var
Kargo: Ücretsiz Kargo
Fiyat: 29.00 TL
Adet Seçiniz:
Ücretsiz Kargo Tüm siparişlerde hızlı ve ücretsiz kargo imkanı.
Kapıda Ödeme Kapıda ödeme ve kredi kartı ile %100 güvenli alışveriş.
Hızlı Gönderi Stoktan, hızlı ve ücretsiz gönderim imkanı.
Orijinal Ürün Resmi web mağazası güvencesi ile tamamen orijinal ürün.

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.

Hemen yorum yapın!

Yorumla

Detaylı Bilgi

HEM BEBEK, HEM ANNE İÇİN DAHA GÜVENİLİR YENİ NESİL GÖĞÜS UCU KREMİDİR

Emzirme nedeniyle ortaya çıkabilecek göğüs ucu yaralarını ve çatlamaları engellemeye yardımcı olur doğumdan 1 ay önce kullanılmaya başlanması önerilir doğuma kadar günde bir kez emzirme döneminde ise her emzirmeden sonra uygulanması göğüs ucu yaralarının oluşumunu engellemeye yardım eder.

LANOLİN, PARABEN, PARFÜM VE KORUYUCU KİMYASAL İÇERMEYEN YENİ NESİL FORMÜL

REMOLENT Göğüs Ucu Kreminde yenilebilir saflıkta Ecocert sertifikalı saf bitkisel yağlar kullanılmıştır. Silinmeden kullanılabilme özelliğine sahiptir.

İçeriğinin tamamı hayvansal Lanolin olan eski klasik göğüs ucu kremlerinden tamamiyle ayrılan özel ve bebek için çok daha güvenilir bir formüle sahiptir. Ürün içerisinde kullanılan ana aktifler ve özellikleri şunlardır.

  • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER( Organik sertifikalı sadece gıda maddelerinde kullanılan Shea Butter ) ham shea yağı kimyasal arıtma işlemi uygulanmadan doğallığı korunacak şekilde fiziksel olarak rafine edilmiştir. Shea içeriğinin tamamı %100 doğal kökenlidir ve %100 organik tarımdan elde edilmiştir.
  • BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2; böcek ilacı ve deterjan artıklarını çeşitli oranlarda ihtiva eden klasik hayvansal lanolinin bitkisel bir alternatifidir. Hayvansal lanolin gibi zamanla ısı ve ışık nedeniyle yaşanan kötü koku ve renk dönüşümlerine sebep olmaz. Su hapsetme kapasitesinde lanolin ile aynı karakteristik özellikleri gösterir. Bitkisel olduğu için çok daha güvenilirdir.
  • OLUS OIL ; Saf sebze kökenli doğal trigliseritlerin bir karışımından üretilen olus oil patentli bir formülasyona gore işlenmiştir. Vazelinin tüm özelliklerine sahiptir fakat tamamen bitkiseldir. Hiç bir katkı maddesi içermez doğal ve organik kozmetik için ECOCERT standardına gore ECOCERT Greenlife tarafından onaylanmıştır. Tüm içeriği %100 doğal kökenlidir.
  • BALMUMU : saflaştırılmış temizlenmiş kaliteli doğal balmumu kullanılmıştır.
  • Vitamin- E

 

Önerilen Ürünler

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi

REMOLENT Krem 6. aydan itibaren bebek cildinde bile rahatlıkla kullanılabilecek mükemmel hassasiyette ve güvenilirlikte nemlendiri...
Ürünü İncele

Kuru ve Normal Saçlar için Dökülme Karşıtı Siyah Şampuan

Remolent şampuan kuru-normal saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Formülasyonu, saçlı deri ve saç üzerine etkileri neden...
Ürünü İncele

Kepeğe Karşı Etkili Saç Derisi Bakım Şampuanı

REMOLENT Kepeğe Karşı Etkili Saç Derisi Şampuanı hassas ve tahriş olmuş saç derisi bakımı için özel olarak geliştirilmişitir. İçer...
Ürünü İncele

Argan ve Keratin İçerikli Saç Bakım Kremi

Saç, keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazan...
Ürünü İncele