Remolent - Nemlendirici Cilt Bakım Kremi

Açıklama:
REMOLENT Krem 6. aydan itibaren bebek cildinde bile rahatlıkla kullanılabilecek mükemmel hassasiyette ve güvenilirlikte nemlendirici bir kremdir.  Formülünde insan epidermal seramidlerine en yüksek eşdeğerlikte olan %100 saf Bio Ceramide, Hyaluronic Acid, Linoleik Acid, Saccharide Isomerate gibi cildi besleyici ve onarıcı değerli aktifler içerir. Cildi besler, onarır ve sağlıklı yapısının korunmasına yardım eder.
Stok Durumu: Var
Kargo: Ücretsiz Kargo
Fiyat: 59.00 TL
Adet Seçiniz:
Ücretsiz Kargo Tüm siparişlerde hızlı ve ücretsiz kargo imkanı.
Kapıda Ödeme Kapıda ödeme ve kredi kartı ile %100 güvenli alışveriş.
Hızlı Gönderi Stoktan, hızlı ve ücretsiz gönderim imkanı.
Orijinal Ürün Resmi web mağazası güvencesi ile tamamen orijinal ürün.

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.

Hemen yorum yapın!

Yorumla

Detaylı Bilgi

Derinin hiç bir sorunu olmasa bile, var olan dengesini korumak ve dış etkenlerin neden olacağı hasarı ve yaşlılık etkilerini önlemek için, BIO CERAMIDE ve HYALURONİK ASİT, LİNOLEİK ASİT ve SACCHARİDE ISOMERATE içeren REMOLENT KREM'İ rahtlıkla kullanabilirsiniz.

REMOLENT NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ PARABEN ve ÜRE İÇERMEZ… !

REMOLENT Krem 50 ml hacimde hava ile teması engelleyen özel airless pompalı ambalaj içerisinde kullanımınıza sunulmuştur. Bu şekilde formülün tazeliğini uzun sure koruması garanti altına alınır ve kullanıcının istediği dozda ürünü rahatça kullanması imkanı sağlanır.
Deri bakımı ilk olarak sağlıklı bir yaşam tarzının benimsenmesi ile başlamaktadır. Bol su içilmesi ve dengeli beslenme, vitamin takviyesi, düzenli egzersiz ve uyku, sigaradan, solaryumdan uzak durulması, alkol alımının sınırlandırılması, stresten uzak bir yaşam bu yöndeki adımların arasında yer almaktadır. Dış dünya ile temasımızda ara yüzey görevi üstlenen deri, yaşa bağlı olarak farklı aşamalarda bakım yapılması gereken bir organımızdır. Sağlıklı derinin en dış tabakası %15-20 oranında su içerir ve elastiktir. Kuru deri, normal olmayan düzeyde su kaybının sonucudur. Derinin en dış tabakasının su içeriği %10 un altına düştüğünde deri görünür şekilde kurur ve pürüzlü bir hal alır.

REMOLENT NEMLENDİRİCİ CİLT BAKIM KREMİ , kuru ve hassas ciltlere yönelik özel olarak hazırlanmış yenilikçi bir nemlendirici kremdir.

REMOLENT NEMLENDİRİCİ KREM İÇERİK ÖZELLİKLERİ :

HYALURONIC ACID: Mükemmel su tutma ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Cilt kırışıklıklarının giderilmesinde ve cildin sağlıklı yapısının korunmasında etkilidir. REMOLENT krem içerisinde en kaliteli hyaluronic acid kullanılmıştır ( düşük mülekül ağırlıklı HA )

LINOLEIC ACID : Aspir yağından elde edilen çoklu doymamış esansiyel yağ asitleri içerir. Stratum Corneum’un lipid bariyerini eski haline getirmeye yardımcı olur.
E-VİTAMİNİ: Kolajen üretiminde artış sağlayarak bağ dokuyu güçlendirir. Cilt üzerinde yaşlılık etkilerini geciktirir ve cildi sıkılaştırır.

SACCHARIDE ISOMERATE: Bitki bazlı D-glikozdan elde edilmiştir. İnsan vücudundaki doğal nem faktörüne ( NMF) eşsiz benzerliktedir. 72 saat boyunca derinlemesine nemlendirme sağlar. Sadece doğal deri soyulma süreciyle ciltten çıkan son derece etkili ve güvenilir bitkisel bir aktifdir.

BIO CERAMIDE: Stratum Corneum’un bariyer fonksiyonunu gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyduğu 3 önemli lipidden birincisidir. İnsan epidermal seramidlerine yüksek benzerliktedir.

ALLANTOIN: Cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler ve yara iyileşmesini hızlandırır.

SHEA BUTTER: Mükemmel nemlendirme sağlar. Cilt elastikiyetini arttırır.

 

REMOLENT NEMLENDİRİCİ KREM FAYDALARI:

nem-krem-faydalari

 

KULLANIM ALANLARI :

  • Kuru ciltli çoçuk ve yetişkinlerde, el-yüz-boyun bölgesinin nemlendirilerek, onarılmasında ve korunmasında
  • Cildin güneşe maruziyeti sonrasında bakımı, beslenmesi ve onarımında,
  • Akne tedavisi sırası ve sonrasında kuruyan derinin nemlendirilmesinde , akne izlerinin önlenmesinde yardımcı olarak,
  • Lazer, peeling ve dermabrazyon sonrasında cildin beslenmesi ve normale dönüşünün hzılandırılmasında,
  • Deriyi çevresel etkenlere ( soğuk, rüzgar, kuru iklim şartları, deterjan kullanımı ) karşı onarmak ve korumak,
  • Deride çatlak, kızarıklık, kaşıntı, pullanma olgularında
  • Bebek ve çoçukların el, yüz ve vücutlarında, bez bölgelerinde
  • Derinin koruyucu yapısının desteklenmesi, cildin nem kaybının, çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasında
     

Önerilen Ürünler

Nemlendirici Cilt Bakım Kremi

REMOLENT Krem 6. aydan itibaren bebek cildinde bile rahatlıkla kullanılabilecek mükemmel hassasiyette ve güvenilirlikte nemlendiri...
Ürünü İncele

Pişik Önleyici Bebek Bakım Kremi

REMOLENT Pişik Önleyici Bebek Bakım Kremi'nin içeriği, bebeğinizin pişiğe karşı korunmasına destek olmak için özel olarak oluş...
Ürünü İncele

Güneş Koruyucu Krem SPF 50+ / Yüz

Amerikan Dermatoloji Akademisi, güneşe maruz kalan tüm cilt bölgelerini korumak için yeterli miktarda güneş koruyucu uygulanması...
Ürünü İncele

Yağlı Saçlar İçin Dökülme Karşıtı Siyah Şampuan

Remolent şampuan yağlı saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Formülasyonu, saçlı deri ve saç üzerine etkileri nedeniyle b...
Ürünü İncele