Remolent - Argan ve Keratin İçerikli Saç Bakım Kremi

Açıklama:
Saç, keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazanmasını sağlar. Keratin, ağır saç şekillendirici işlemler, yıpratıcı içeriğe sahip arındırıcı ürünlerin kullanımı, UV ışınları ve çevresel etmenlerin etkisi ile denature olur ve saç bütünlüğünü kaybederek zayıflar. Nemini kaybeden ya da sebum (yağ) oranı düşük saçlar ise kurur ve çok çabuk kırılır. Remolent saç kremi saçınızın ihtiyacı olan nem ve bakım desteğini en etkili şekilde sağlar.
Stok Durumu: Var
Kargo:

Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz

Siparişleriniz normal şartlarda 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya verilir.

Takip Numaranız en kısa sürede mail ve SMS ile ayrıca paylaşılacaktır.

Fiyat: 69.00 TL
Adet Seçiniz:
Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz Tüm siparişlerde hızlı ve ücretsiz kargo imkanı.
Kapıda Ödeme Kapıda ödeme ve kredi kartı ile %100 güvenli alışveriş.
Hızlı Gönderi Stoktan, hızlı ve ücretsiz gönderim imkanı.
Orijinal Ürün Resmi web mağazası güvencesi ile tamamen orijinal ürün.

Detaylı Bilgi

Saç , keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazanmasını sağlar. Keratin, ağır saç şekillendirici işlemler, yıpratıcı içeriğe sahip arındırıcı ürünlerin kullanımı, UV ışınları ve çevresel etmenlerin etkisi ile denature olur ve saç bütünlüğünü kaybederek zayıflar. Nemini kaybeden ya da sebum (yağ) oranı düşük saçlar ise kurur ve çok çabuk kırılır.

REMOLENT SAÇ BAKIM KREMİ saçın keratin bütünlüğünü korumak ve yeniden kazanımını sağlamak amacı ile Keratin ilavesi ile özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki Argan yağı ile saç tellerini yumuşatırken, kırıkların azalmasını ve saçın kabarmasını engellemeye yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında saçların güneşin zararlı ışınlarından korunmasını sağlar. B5 vitamini açısından zengin Panthenol içeriği ile saçların nem dengesini koruyarak saçın daha sağlıklı ve parlak görünmesini ve kolay taranmasını temin eder. Aloe Vera ekstresi saçın elastikiyetini arttırır ve kırılmaların azalmasını sağlar . 

Kısaca REMOLENT SAÇ BAKIM KREMİ ; saçlarınızın daha SAĞLIKLI , DOLGUN, CANLI ve PARLAK görünmesine, ayrıca kolay taranarak dökülmelerin azaltılmasına yardımcı olur.

REMOLENT SAÇ BAKIM KREMİ tüm saç tiplerinde güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ

REMOLENT SAÇ BAKIM KREMİ banyodan çıkmadan hemen önce saçların uç ve orta kısımlarına uygulanır 1-2 dakika bekletildikten sonra bol ılık su ile durulanır. Uygulama sırasında tarak kullanılacak ise seyrek uçlu bir tarak kullanılması önerilir.

AŞIRI KURU SAÇLARDA REMOLENT SAÇ KREMİNİ MASKE OLARAK UYGULAYIP 6-7 DAKİKA BEKLETTİKTEN SONRA ILIK SU İLE DURULAYINIZ. 

REMOLENT ARGAN ve KERATİN İÇERİKLİ SAÇ BAKIM KREMİ ETKEN MADDELERİ

ALOEVERA

ALOEVERA

AloeVeranın içerisinde protein, çeșitli mineraller, A Vitamini, C Vitamini, E Vitamini ve farklı aminoasitler bulunur. Bu besinler tam saçın ihtiyacı olan besinlerdir. AloeVera ekstresi saçın elastikiyetini arttırır ve kırılmaların azalmasını sağlar Anti - bakteriyel özellikler gösterdiğinden deriyi zararlı bakterilere karșı korur.

ARGAN YAĞI

ARGANIA SPINOSA

Argan yağının saça faydaları arasında ilk sıralarda saça doğal parlaklık vermesi, yıpranmıș saçları yumușatması ve kırık olușumunu azaltması gelmektedir. Ayrıca saçın esnekliğini arttırarak koparak dökülmeleri enaza indirir. Özellikle yazaylarında saçların gün eșin zararlı ıșınlarından korunm asını sağlar.

KERATİN

KERATİN

Keratin, bir amino asit zinciri, yani proteindir. Keratini oluşturan polipeptid zincirleri bir sülfür bağı ile birbirlerine bağlanır. Bu bağlar küçük iplikçikler şeklindedir.Bu iplikçikler birleşerek büyür ve bir arada istiflenerek bir hücreyi oluştururlar. Saçımız birbirine sülfür köprüleri ile bağlanmış keratin moleküllerinden oluşur . Saçlarımız üzerinde yapılan bir takım işlemler neticesinde ( örnek olarak perma, saç rengiyle oynama vb...) aradaki sülfür bağları zarar görür ve kırılır. Saçların mesela perma ile dalgalandırılması , bu gözle görülmeyen bağların değişikliğe uğramasından ibarettir.. Keratin yapısı zarar görmüş saçlar koparak dökülür ve sağlıksız bir görünüme sahip olur REMOLENT saç kremi içerisinde bulunan keratin saçın keratin yapısını tamir eder ve genel yapısını düzeltir ve saça dolgunluk kazandırır.

PAPATYA ÇİÇEĞİ ÖZÜTÜ

PAPATYA ÇİÇEĞİ ÖZÜTÜ

Saçların daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur saç dayanıklılığını arttırır.

VİTAMİN B5

VİTAMİN B5

Saç tellerinin kalitesini arttırdığı için uçtan kırılmaları azaltır, koparak dökülmeleri durdurur, saçın parlaklığını arttırır, saçın elastikiyetini artırarak daha iyi şekil almasını sağlar, saçları güneş ışığı , hava kirliliği gibi doğal etkilere karşı daha dayanıklı yapar.

Önerilen Ürünler

Kepeğe Karşı Etkili Saç Derisi Bakım Şampuanı 225 ml

REMOLENT Kepeğe Karşı Etkili Saç Derisi Şampuanı kepekli saç derisi bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisindeki Zn-Pyri...
Ürünü İncele

Argan ve Keratin İçerikli Saç Bakım Kremi

Saç, keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazan...
Ürünü İncele
WhatsApp