Remolent Argan Yağlı Saç Kremi

Açıklama: Saç, keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazanmasını sağlar. Keratin, ağır saç şekillendirici işlemler, yıpratıcı içeriğe sahip arındırıcı ürünlerin kullanımı, UV ışınları ve çevresel etmenlerin etkisi ile denature olur ve saç bütünlüğünü kaybederek zayıflar. Nemini kaybeden ya da sebum (yağ) oranı düşük saçlar ise kurur ve çok çabuk kırılır. Remolent saç kremi saçınızın ihtiyacı olan nem ve bakım desteğini en etkili şekilde sağlar.
Stok: Var
Kargo:

Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz

Siparişleriniz normal şartlarda 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya verilir.

Takip Numaranız en kısa sürede mail ve SMS ile ayrıca paylaşılacaktır.

Fiyat: 409.00 TL
Adet:
Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz Tüm siparişlerde hızlı ve ücretsiz kargo imkanı.
Güvenli Ödeme Kredi kartı veya banka transferi ile %100 güvenli alışveriş .
Hızlı Gönderi Stoktan, hızlı ve ücretsiz gönderim imkanı.
Orijinal Ürün Resmi web mağazası güvencesi ile tamamen orijinal ürün.

Detaylı Bilgi

Saç , keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet ve mekanik, fiziksel, kimyasal ajanlara karşı direnç kazanmasını sağlar. Keratin, ağır saç şekillendirici işlemler, yıpratıcı içeriğe sahip arındırıcı ürünlerin kullanımı, UV ışınları ve çevresel etmenlerin etkisi ile denature olur ve saç bütünlüğünü kaybederek zayıflar. Nemini kaybeden ya da sebum (yağ) oranı düşük saçlar ise kurur ve çok çabuk kırılır.

REMOLENT ARGAN YAĞLI SAÇ KREMİ  İçeriğindeki Argan yağı ile saç tellerini yumuşatırken, kırıkların azalmasını ve saçın kabarmasını engellemeye yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında saçların güneşin zararlı ışınlarından korunmasını sağlar. Zengin içeriği ile saçların nem dengesini koruyarak saçın daha sağlıklı ve parlak görünmesini ve kolay taranmasını temin eder. 

Kısaca REMOLENT ARGAN YAĞLI SAÇ KREMİ ; saçlarınızı ağırlaştırmadan daha SAĞLIKLI , DOLGUN, CANLI ve PARLAK görünmesine, ayrıca kolay taranarak dökülmelerin azaltılmasına yardımcı olur.

REMOLENT SAÇ BAKIM KREMİ tüm saç tiplerinde güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ

REMOLENT SAÇ KREMİ banyodan çıkmadan hemen önce saçların uç ve orta kısımlarına uygulanır 3-5 dakika bekletildikten sonra bol ılık su ile durulanır. Uygulama sırasında tarak kullanılacak ise seyrek uçlu bir tarak kullanılması önerilir.

AŞIRI KURU SAÇLARDA REMOLENT SAÇ KREMİNİ MASKE OLARAK UYGULAYIP 6-7 DAKİKA BEKLETTİKTEN SONRA ILIK SU İLE DURULAYINIZ. 

 

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.

Ürünü kullandınız mı? Hemen yorum yapın!

Yorum yapmak için üye olmalısınız.

Giriş yapın veya hemen şimdi Üye olun

 

Ürünle ilgili sorularınızı, İletişim sayfasından sorabilirsiniz.

WhatsApp